7 مزیت و ویژگی هاموک یا ننو

1- هاموک یا ننو باعث کاهش استرس می‌شود.

هاموک به علت حالت معلق بودن و حرکت خود، باعث ایجاد آرامش می‌شود. همچنین حرکت آنها فشار خون را کاهش داده و در نتیجه سبب کاهش فشار و استرس خواهد شد.

مسلما کسی نمی‌تواند در حالیکه روی یک هاموک یا تخت آویز راحت دراز کشیده، عصبانی باشد.

و چه لذتی بالاتر از اینکه روی یک تاب راحت دراز بکشید و در حالی که معلق هستید، به آسمان خیره شوید؟!

2- ننو باعث می‌شود دوستان جدیدی پیدا کنید.

استفاده از ننو در تفریح، پیک نیک یا کمپینگ باعث می‌شود همه اطرافیان به سمت شما جذب شوند و به همین علت شما می‌توانید با افراد جدیدی آشنا شده و معاشرت نمایید.

تماشای مناظر زیبا

3- روی تخت آویزی بهترین منظره‌ها را تماشا می‌کنید.

یکی از بهترین بخش‌های کمپینگ و پیک نیک این است که بعد از طبیعت گردی و پیاده روی، جایی برای استراحت و ریلکس کردن داشته باشید. زمانی که روی تخت آویز خود دراز می‌کشید، می‌توانید به راحتی زیبایی‌های اطراف و بالای سرتان را مشاهده کنید و از آن لذت ببرید.

قطعا اگر در چادر دراز بکشید از این مناظر محروم خواهید شد.

4- نصب هاموک‌ها بسیار آسان است.

نصب و راه اندازی ننو نهایتا چند دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت. شما برای این کار به یک زمین بزرگ نیاز ندارید. کافیست یک مکان راحت بین دو درخت بیابید و هاموک خود را به راحتی در آن مکان نصب کنید.

5- خوابیدن روی هاموک بسیار مطمئن است.

داشتن یک هاموک به شما امکان می‌دهد با خیال راحت شب را روی آن بگذرانید. خوابیدن روی تخت آویز شما را از گزند حشرات و خزندگان در امان نگه می‌دارد.

خواب راحت در ننو

6- هاموک‌ها بسیار سبک هستند.

اگر شما علاقمند به کمپینگ و یا کوه نوردی هستید باید بدانید حمل یک ننو برای شما بسیار آسان خواهد بود. چرا که ننوها بسیار کم جا و سبک هستند و به‌راحتی می‌توانید آنها را داخل کوله پشتی‌تان جای دهید. همچنین ننوها تحمل وزن بالایی دارند و بسیار مقاوم هستند.

7- روی یک ننو شما قطعا بهتر می‌خوابید.

طبق مطالعات و تحقیقات، افراد روی تخت آویزی خیلی راحت‌تر و سریعتر به خواب می‌روند و همچنین خواب عمیق‌تری نیز خواهند داشت. حرکات آرام این تخت‌ها باعث می‌شود خواب شما عمیق و آرام باشد. در واقع ننوها از بی‌خوابی جلوگیری می‌کنند.

تک پارتیشن

درباره ی kuop26598

مطلب پیشنهادی

مزایای بازی دارت

ممکن است باور نکنید اما دارت در واقع یک ورزش رقابتی و کاملا حرفه‌ای است. …